Serdecznie zapraszamy na wyjątkowe warsztaty – PODRÓŻ POPRZEZ CZAKRY – część I : DOLNY TRÓJKĄT CZAKR.

Czakry to poziomy świadomości. Są jogiczną mapą – systemem po którym się poruszamy zyskując coraz większą świadomość siebie i świata w którym żyjemy.
Czakry są drogowskazami do poznania i zrozumienia siebie, oraz naszego funkcjonowania w świecie. To psychiczne szczeble indywidualnej ewolucji. Praca z czakrami może służyć jako drabina ewolucji wewnętrznej oraz kompas rozwoju duchowego.

Na warsztatach przyjrzymy się bliżej tzw.”dolnemu trójkątowi czakr” czyli centrom psychicznym począwszy od podstawy, po czakrę 3cią czyli miejsca mocy.

Co będzie na warsztatach?

– materiały dla uczestniczek/ów
– wprowadzenie do tematu czakr
– Pierwsza Czakra Muladhara
– Druga Czakra Swadhisthana
– Trzecia Czakra Manipura
– żywe wykłady
– praktyka jogi asan, mudry i bandhy
– pogłębiona praktyka świadomej relaksacji (z elementami jogi nidry)
– medytacja i mantra joga
– polecana bibliografia

Warsztaty prowadzone są w holistycznym podejściu do jogi, tzw. Szkoły Północnej, tzn. o charakterze synkretycznym (integralnym) czyli podejściu czerpiącym z bardzo szerokiego pola technik jakie ścieżka jogi zawiera.

Prowadząca: Anja z Sutry Serca
Praktykuje jogę od roku 2008. Jej podróż zaczęła się od Yogi Kundalini, w międzyczasie trafiła też na hatha jogę metodą B.K.S. Iyengar’a. Medytacje praktykowała w krakowskim Ośrodku Przyjaciół Buddyzmu Sanghaloka. W roku 2016 odbyła podróż do Indii Północnych odwiedzając Waranasi, Riszikesz, Agrę i Delhi. Ukończyła kurs nauczycielski certyfikowany przez Yoga Alliance (RYT 200) oraz instruktorski kurs ćwiczeń psychofizycznych – specjalność joga, z akredytacją MEN. Współtworzyła Studio ॐ Jogi na Zabłociu oraz wspólnotę kundalini yogi na Stradomskiej (obecna Kundalini Yoga w Krakowie). Prowadzi regularne zajęcia jogi i medytacji od 2013 roku.
Obecnie podchodzi do jogi holistycznie i takie też zajęcia i warsztaty prowadzi.
Praktyka jogi dla Anji to nie tylko asany, ale też codzienna uważność poza matą czyli karma joga, techniki medytacyjne i relaksacyjne, mantra joga, czakry, praktyki oddechowe, styl życia, filozofia itp. Jej pragnieniem jest dzielić się tym co poznała w trakcie własnej praktyki nabytej przez lata osobistego doświadczenia. Studiowała grafikę i fotografię, zafascynowana sztuką multimedialną, w dużej mierze również samouk. Jej pasja do współczesnej użytkowej sztuki cyfrowej przerodziła się w stworzenie bloga – i tym sposobem powstała właśnie Sutra Serca (którą zbudowała własnymi rękami po 1-dniowym warsztacie wordpressa). Ukończyła roczny kurs w Latającej Szkole dla Kobiet, w której później pracowała przez kilka lat. Wraz z Latającym Teamem w 2015 roku współorganizowała Pierwszy Zlot Latającej Szkoły dla kobiet w Muzeum Sztuki i Techniki Manggha dla blisko 200 osób. Studiowała antropologię kultury na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Interesuje się psychologią, holistycznym podejściem do człowieka, kulturą w szerokim pojęciu tego słowa, fizyką kwantową, alternatywnymi metodami leczenia, uleczaniem dietą. Zakręcona na punkcie kolarstwa górskiego (MTB). Ma dwie kotki – Dharmę i Shivę.
www.sutraserca.pl

KOSZT: 150zł
ZAPISY: Justyna Szopa 605 400 088
Warunkiem wpisania na listę jest wpłata zaliczki w wysokości 50zł.
* II część warsztatów przewidywania jest na przełom lipca/sierpnia