Kobieta świadoma – Duchowy krąg kobiet

Podczas cyklicznych spotkań w kobiecym gronie, tworzymy intymny krąg, w którym oczami pełnymi zrozumienia i akceptacji głęboko spoglądamy w siebie, odnajdując spokój. Tutaj otwieramy kobiece serce, odsłaniamy skarb, który każda z nas kryje w sobie.

W kręgu odkrywamy czym jest kobiecość, obalając wszelkie wpojone nam mity i wierzenia. Oswajamy się ze swoją delikatną, ale też drapieżną naturą, pozwalamy sobie na doświadczanie siebie pięknej, niewinnej, ale też dzikiej i nieprzewidywalnej. Spotykamy się z całym wachlarzem kobiecych emocji, przyjmując siebie jeszcze głębiej taką, jaką jesteśmy. W tym zrozumieniu dajemy sobie przestrzeń na życie w coraz większej radości i lekkości każdego dnia.

Zajęcia skierowane są do kobiet, które pragną dotknąć siebie prawdziwej, które poszukują aspektu duchowego, które chcą poznać i pokochać siebie autentyczną bez masek i ról społecznych.

Jak pracujemy?
Będziemy świadomie przeżywać emocje w ciele, przyjmować je, dotykać swoją uważnością. W efekcie tego doświadczenia zablokowana energia niechcianych emocji będzie mogła swobodnie się uwolnić. Paradoksalnie tylko poprzez świadomą akceptację, dopuszczenie wszystkiego tego co było przez wiele lat odrzucane, możemy doświadczyć transformacji.
Niejednokrotnie już w dzieciństwie nauczono nas wypierać takie emocje jak złość, lęk, smutek, żal. Od tamtego czasu zaczęłyśmy odrzucać te części siebie, które nie były akceptowane przez otoczenie. Obecnie te niechciane aspekty mogą domagać się uwagi najczęściej w relacji z rodzicami czy partnerem. Doświadczamy ich poprzez irytację, frustrację czy inne intensywne wrażenia w ciele.
Dlatego też celem naszej pracy w kręgu jest zrobienie przestrzeni na swobodny przepływ emocji. Efektem tego procesu odpuszczania jest doświadczanie w naturalny sposób coraz większej wolności i radości w życiu codziennym.

Prowadząca: Magda Niemczyk
Od wielu lat fascynuję się rozwojem duchowym, medytacją, badaniem siebie.
Swoją prawdziwą drogę zaczęłam odkrywać dzięki bezpośrednim spotkaniom z nauczycielami duchowymi prowadzącymi satsangi w duchu non-duality.
W swojej pracy nie narzucam żadnych filozofii, nie uczę żadnych metod, nie propaguję konkretnych dróg rozwoju.
Wskazuję jednak, że jedyną drogą jest droga z powrotem do Siebie. Wspólnie z Tobą odbywam podróż do miejsca odpoczynku, do przestrzeni miłości i akceptacji w Tobie, abyś mogła rozpoznać, że już jesteś tym czego szukasz.

Ubiór: wygodne dresy
Koszt: 50zł
Zapisy: Justyna Szopa 605 400 088