Być może ciągle towarzyszy Ci uczucie dyskomfortu, czujesz, że Twoje ciało mogłoby być bardziej mobilne, mniej spięte i przykurczone. Pewnie chciałbyś, by ból przestał
Ci towarzyszyć każdego dnia a uczucie zdrowego ciała i lekkość bytu nie kończyła się pół godziny po wizycie u fizjoterapeuty. Cierpienie dotyka każdego, ale na szczęście wiele dolegliwości można wyleczyć bądź zminimalizować.
Poza pracą, wysiłkiem fizycznym potrzebujesz chwil odpoczynku, relaksu, rozluźnienia. Każda chwila, gest czy ruch ma znaczenie, by być szczęśliwym w swoim ciele.
Twoje ciało to w pełni wyposażony, samouzdrawiający się organizm. Trzeba tylko nauczyć się go słuchać i pomagać mu w sprawniejszym funkcjonowaniu. I nie ma tutaj znaczenia czy jesteś super sportowcem, zmęczoną mamą z bolącym karkiem i plecami, kosmetyczką z zapadniętą klatkę piersiową i okrągłymi plecami czy panią kierownik uskarżającą się na bóle tylnych grup mięśniowych. Nie ma wątpliwości co do tego, że większościom kontuzji i chorób układu mięśniowo-szkieletowego można by zapobiec.
Czas wziąć odpowiedzialność za szkody, które sami wyrządzamy naszemu ciału, ponieważ nie zastanawiamy się nad konsekwencjami naszych codziennych „rytuałów”. Twoje tkanki potrzebują kompleksowego podejścia, by odzyskać bądź utrzymać sprawność.

Na warsztatach chcę Ci pokazać jak
w najprostszy, najtańszy i najmniej czasochłonny sposób można polepszyć jakość swojego życia. Do tego celu użyjemy piłeczek tenisowych, wałków do rolowania, małych piłek fitnesowych i klocków do jogi.
Najpierw tytułem wstępu omówię system mięśniowo – powięziowy. Następnie zajmiemy się propriocepcją czyli samoświadomością ciała i tym, w jaki sposób ją można rozwijać. Omówimy najważniejsze techniki , by poradzić sobie
z naszymi słabymi punktami i miejscami pozbawionymi harmonii. Poznamy najważniejsze sekwencje, które naprowadzą nasze ciało na właściwe tory.
Partiami będziemy analizować najistotniejsze obszary spięć i bóli. Razem zastanowimy się, czy faktycznie każdy z nas może zostać swoim idealnym terapeutą, bo przecież sami znamy się najlepiej!
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

7 października w godzinach 10:00 – 14:00
Prowadzi: Gosia Czerwonka
Koszt: 100zł
Zapisy: Justyna Szopa 605 400 088

Strona wydarzenia